Тиждень безпеки дорожнього руху

У закладі дошкільної освіти проходить Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є формування у дітей дошкільного віку елементарних уявлень про Правила дорожнього руху, умінь та навичок соціокультурної та безпечної поведінки під час дорожнього руху, у транспорті, ціннісного ставлення до власного життя. На виконання завдань Тижня передбачено різноманітні заходи, серед інших - зустріч з представником Управління патрульної поліції в Харківській області.

Сьогодні шкільний офіцер поліції Микита Сергійович Мамоненко відвідав наш дошкільний заклад. З дітьми старших груп провів бесіду про дотримання правил дорожнього руху, гру «Червоний, жовтий, зелений», ознайомив з можливими небезпечними ситуаціями на дорозі та способами їх запобігання, відповів на питання малечі.

Маленькі пішоходи добре запам’ятали, що означають сигнали світлофора, поняття «дорожній знак», «пішохідний перехід», впевнено називали частини вулиці, розповідали про правила поведінки в транспорті.