День знань

Сьогодні знову прийшло яскраве, хвилююче й водночас урочисте свято – День знань. У цей чудовий вересневий день звідусіль лунала музика, теплі слова – привітання і кожне серденько чи то дошкільника, чи то дорослого на мить завмирало, почувши заклик першого дзвінка.

Всі заходи у нашому дитячому садку проходили під гаслом: «Моя Батьківщина - Україна». Були проведені заняття на тему: «Подорож Україною», «Україно, земле моя!», бесіди про рідне місто – Харків. У доступній формі дітей ознайомили з історичними подіями в Україні, з державними символами, традиціями українців та інших народів, що населяють країну.

Святковий настрій панував як у дорослих, так і в дітей під час музичної розваги «Мій сонячний дім – моя Батьківщина». Дошкільнята залюбки співали, танцювали, із задоволенням грали в рухливі ігри, змагалися у швидкості, спритності.

Галерея "День знань – 2018"