Тиждень фізкультури

Завершився Тиждень фізичної культури (02.01.2018 – 05.01.2018), що проходив під девізом: «Здорова дитина – здорова родина, здорова родина – щаслива країна». Мета Тижня: охоплення дітей різними формами фізичного виховання, активізація роботи на свіжому повітрі.

Кожен день був заповнений цікавими заходами, спрямованими на формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя, виховання любові до занять фізкультурою, спортом. До програми було включено виконання фізичних вправ, основних рухів, рухливі ігри, естафети, змагання.

Діти старших груп №6,10 (вихователі Агабекова С.А.. Карнаухова Л.І.) взяли участь у розвазі «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила!». Малята перших молодших груп №1,2,4 (вихователі Попова О.О., Лиманська Т.М., Маматова Т.М. ) із задоволенням виконували пальчикову гімнастику, горіховий масаж.

Вихователі середніх груп Куварзіна Н.І., Малишева Ю.М. провели серію релаксацій «Сонячні промені», дихальну гімнастику; педагоги других молодших груп №5,8 Трєскова Л.І., Красіля О.А. - сюжетно – фізкультурні заняття «Подорож казками», міні – заняття «Щоб здоровими зростати, корисну їжу потрібно вживати!».

Чимало задоволення, радості, гарного настрою, здоров’я та бадьорості отримали дошкільнята в ці прекрасні та незабутні дні!

Галерея "Тиждень фізичної культури"