Тиждень безпеки дорожнього руху

Завершився Тиждень безпеки дорожнього руху, що тривав з 13.11.2017 по 17.11.2017. Упродовж Тижня було організовано різноманітні види діяльності, спрямовані на формування у дітей основ безпечної поведінки на вулицях міста, елементарних уявлень про Правила дорожнього руху: заняття («Де і як переходити вулицю», «Азбуку міста завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду», «У школі пішохідних наук», «Світлофор – наш добрий друг», «Ми – пасажири»), спостереження та цільові прогулянки («Є вулиці Каштанові»), бесіди та розглядання ілюстрацій, дидактичні ігри та вправи, сюжетно – рольові ігри («Водії», «Поліція», «У гості до бабусі»), ігрові ситуації («Переведи маля через дорогу», «Ми ідемо у тролейбусі»), читання художньої літератури, тематична виставка «Мій друг – світлофор».

Було проведено комплекс заходів з педагогами, батьками щодо запобігання дорожньо – транспортного травматизму серед дітей.

Галерея "Тиждень безпеки дорожнього руху, 13.11.2017 - 17.11.2017"